Loki’nin yazarı, dizi hakkında konuştu

mm
loki-4-sezon-disney+

Bilindiği üzere Loki, Michael Waldron tarafından Disney+ akış hizmeti için yaratılan ve aynı adlı Marvel Comics karakterine dayanan Amerikan televizyon dizisidir.

Dizinin sağladığı birden fazla gerçeklik nedeniyle dizinin başyazarı Michael Waldron, Disney hukuk ekibi ile ilerledikleri sürece, neredeyse istedikleri her karakterin ulaşılabilecek bir yerde olduğunu söyledi. Aynı zamanda yazar, diziyi izleyenlerin görmeyi beklemediği karakterleri görmelerinin yüksek ihtimal olduğunu ve beklenmeyeni beklemelerini söyleyerek seyircilere bazı ipuçları verdi.

Loki

Loki konusu

Avengers: Endgame (2019) olayları sırasında Tesseract’ı çaldıktan sonra karakterin alternatif bir versiyonu, zaman ve mekan dışında var olan ve zaman akışını izleyen bürokratik bir kuruluş olan gizemli Zaman Varyans Otoritesi’ne (TVA) getirilir.

Loki’ye, bir zaman varyantı olduğu için varoluştan silinen yüz zaman akışını düzeltmeye veya daha büyük bir tehdidi durdurmaya yardımcı olması seçenekleri sunulur. Sonuç olarak, kendi suç geriliminde kapana kısılır ve zamanda yolculuklar yaparak insanlık tarihini değiştirir.

Birkaç gün içinde, Loki nihayet televizyon ekranlarınızı süsleyecek ve sizi giderek Marvel Cinematic Multiverse’de yer alan birden fazla zaman akışı ile tanıştıracak. Marvel Studios, Tom Hiddleston’ın oynadığı karaktere TV’de yepyeni bir yer vererek, gizemli bir varlığın MCU’nun zaman akışını bozduğunu yayımladı.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, karakterin Thor: Love and Thunder’da yer alıp almayacağı ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız Loki neden Thor: Love and Thunder’da yok? Tom Hiddleston açıkladı adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Ghostbusters 3

Ghostbusters 3’ten yeni görseller yayımlandı

Sonraki
Loki
mm

Loki dizisinin ilk bölümü yayımlandı