Friends özel bölümünün çekimleri gelecek hafta başlayacak

friends

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı dizinin 16 yıl sonra özel bir bölümü gelecekti.

Özel bölümün çekimlerine, 2020 yılının Mart ayında başlanması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden birçok şov gibi bu özel bölüm de ertelenmişti. Yaz ayının sonunda başlanması beklenen çekimler de bir kez daha ertelenmişti. Bazı kaynaklar, senaryosuz özel bölüm çekimlerinin gelecek hafta başlayacağını doğruladı. HBO Max bu konu hakkında bir açıklama yapmadı.

friends

Friends konusu

Dizi, 20’li yaşlarda olan üçü kız, üçü erkek altı farklı karakterdeki bir arkadaş grubunun Amerika’nın New York şehrinde yaşadıkları hayat dolu hikayelerden oluşuyor. Dizide Rachel Green adlı karakter, düğününden kaçıp New York’ta bulunan bir restoranda aşçılık yapan ve çocukluk arkadaşı olan Monica Geller’ı bulmaya gider ve Monica’nın evine yerleşerek onun arkadaş ortamına dahil olur. Friends, Rachel’ın arkadaş ortamına dahil olduktan sonra yaşanan olayları konu alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
uncharted

Uncharted yeniden ertelendi

Sonraki
bridgerton

Regé-Jean Page, Bridgerton 2. sezonunda yer almayacak