Friends, Netflix’te yayımlandı

friends

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı dizi, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Netflix, orijinal yapımları dışında başka şirketler tarafından üretilmiş dizi ve filmleri de kendi bünyesine katan platformlardan biri. Friends de Netflix’e gelmesi en çok beklenen diziler arasında yer alıyordu. Şu an dizi, tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini almış durumda.

friends

Friends konusu

Dizi, 20’li yaşlarda olan üçü kız, üçü erkek altı farklı karakterdeki bir arkadaş grubunun Amerika’nın New York şehrinde yaşadıkları hayat dolu hikayelerden oluşuyor. Dizide Rachel Green adlı karakter, düğününden kaçıp New York’ta bulunan bir restoranda aşçılık yapan ve çocukluk arkadaşı olan Monica Geller’ı bulmaya gider ve Monica’nın evine yerleşerek onun arkadaş ortamına dahil olur. Friends, Rachel’ın arkadaş ortamına dahil olduktan sonra yaşanan olayları konu alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 14. bölüm 2. ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 14. bölüm 2. fragmanı yayımlandı