Free Guy filminden yeni görseller yayımlandı

Free Guy

Free Guy filmi için meraklı bekleyiş devam ediyor. Filmin fragmanı ve reklam filminden sonra filmin yönetmeni Shawn Levy yeni görseller yayımladı.Filmin yayımlanan görsellerinde, başrolünde Ryan Reyndols‘ın bulunduğu oyuncuların karakter tiplemeleri bulunuyor. Filmin konusunu, kadrosunu, vizyon tarihini, fragmanını ve yeni görsellerini sizler için derledik.

Free Guy konusu ve kadrosu

Film, hayata fazlaca pozitif bakan banka memuru Guy’ın hikayesine odaklanıyor. Guy, rutin bir şekilde olan banka soygunlarının birisi esnasında yaşadığı dünyanın garipliğini fark eder. Milly ve Keys isimli iki programcının geliştirdiği kod sayesinde dünyasının bir video oyunu olduğunu anlar. Yönetmen koltuğunda Shawn Levy’nin oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Jodie Comer, Taiki Waiti, Joe Kerry, Utkrash Ambudkar ve Lil Rel Howery isimleri bulunuyor.

Vizyon tarihi

Film tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını yüzünden birden fazla kez ertelenmişti. Film son ve kesin olarak duyurulan 13 Ağustos 2021 tarihinde sinemalarda gösterimde olacak. Filme ait fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yayımlanan görseller

Yayımlanan görsellerin içeriğinde oyuncuları karakterlerine bürünmüş halde tanıtılırken görüyoruz. Filmin vizyon tarihi için yayımlanan görselleri hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
madres 1920x1080

Pedro Almodóvar’ın yeni filmi Madres Paralelas’ın ilk fragmanı yayınlandı