Freaky filminden yeni fragman yayımlandı

mm
Freaky

“Paranormal Activity”, “Insidious”, “Sinister”, “The Purge”, “Oculus”, “The Gift”, “Split”, “Get Out”, “Happy Death Day”, “Upgrade”, “Halloween” ve “The Invisible Man” gibi düşük bütçeli korku filmleri üretmesiyle tanınan Blumhouse Productions, bu kez bir lise korku-komedisi hayata geçiriyor.

Freaky

Filmin senaristliğini “Bordertown” dizisinden tanıdığımız Michael Kennedy ve “Ölüm Günün Kutlu Olsun”, “Paranormal Activity” serisinden tanıdığımız Christopher Landon üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Christopher Landon oturuyor. Oyuncu kadrosunda başrol olarak Katgryn Newton ve Vince Vaughn bulunurken geri kalan kadro; Alan Ruck, Uriah Shelton, Katie Finneran gibi isimlerden oluşuyor.

Freaky konusu

Türkçe adı “Sıra Dışı” olan Freaky filmi, bir lisede geçiyor. Millie Kessler (Kathryn Newton) isimli bir kızın hayatının altüst olmasını izliyoruz. Freaky, bir seri katil olan Blissfield Butcher’ın yeni hedefi olan Millie isimli karakterin, katil ile beden değiştirmesini anlatıyor. Blissfield isimli katilin mistik güçlere sahip olan bıçağı sayesinde ikilinin vücutları yer değiştiriyor ve Millie, kendini korkunç bir kabusun içinde buluyor. Bu değişimin kalıcı hale gelmesini önlemek için yirmi dört saati olan Millie, kendi vücuduna geri dönmeye çalışırken bu sırada katil de onun bedeninde insan avına çıkıyor.

Filmin yayımlanan 2. fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Riverdale
mm

Riverdale 5. sezonu ne zaman?

Sonraki
saygı

Saygı 2. bölüm fragmanı yayımlandı