817F3C1E 11F1 4D37 BE67 4ADE7D3CA59E

Food Wars! Shokugeki no Soma 3 Temmuz’da devam ediyor

Food Wars! Shokugeki no Soma animesi Koronavirüs gecikmesinden sonra 3 Temmuz’da devam edecek

Food Wars

Food Wars! Shokugeki no Soma’nın beşinci sezonu olan Food Wars! Shokugeki no Soma: The Fifth Plate’in resmî web sitesi geçtiğimiz birkaç saat önce animenin 3 Temmuz’da devam edeceğini duyurdu. En son beşinci sezonda kalan anime kaldığı 3. bölümünden değil ilk bölümünden itibaren devam edecek.

Web sitesi, Mayıs ayında daha önce, Koronavirüs hastalığının (COVID-19) etkileri nedeniyle gelecekteki yeni bölümlerin “Temmuz veya sonrasına kadar” gelemeyeceğini ve daha fazla ertelenebileceğini bildirmişti.

Seri, beşinci sezon prömiyerini 10 Nisan’da yapmıştı ancak çok geçmeden Nisan’ın ortasında ertelenme kararı gelmişti.

Yeni gelen habere göre ise anime beklediğimizden çok daha erken kaldığı yerden devam edecek. Japon kanallarından Tokyo BMX ve BS11’de serinin dördüncü sezonu olan Food Wars! Shokugeki no Soma: The Fourth Plate bölümleri yeniden yayımlanıyor. Son sezon ise 3 Temmuz tarihinde yeniden yayımlanan bölümlerin üstüne gelecek.

Food Wars

İsminden de anlaşılacağı gibi konusu her şeyiyle yemekler üzerine olan bol kapışmalı çok sevilen bu animeye siz de bir şans vermelisiniz. Her zaman söylenildiği gibi biz de uyaralım, bu animeye izleyecekseniz tok karınla izlemeye çalışın!

Crunchyroll’un yayımladığı beşinci sezon açılışı;

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.