ryan gosling wolfman

Ryan Gosling, Wolfman’de başrol olacak

Ryan Gosling Universal’ın Wolfman adlı canavar filminde başrolü oynayacak

The Notebook, La La Land, Stay, Fracture, Gangster Squad gibi filmlerle karşımıza çıkan Ryan Gosling şimdi de Wolfman filmi ile karşımıza çıkacak. Film daha önce 1941 yılında ve 2010 yılında çekilmişti. Yeni filmin de günümüzde geçmesi muhtemel gibi duruyor. Bu sebeple Universal’ın bu filmi günümüze nasıl uyarlayacağı ve başarılı olup olamayacağı merak konusu olsa da daha önceden çektiği The Invisible Man filmi bize umut oluyor.

Wolfman

Filmin senaryosunu ise Orange is the New Black dizisinin senaristleri olan Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo kaleme alacak. Sevilen dizinin senaristleri de bu yeni film için umut olan etkenlerden bir diğeri.

Filmin konusunun ne olacağı ve yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ile ilgili henüz kesin bir bilgi yok fakat yönetmen ile ilgili bazı dedikodular var. Sinema kulislerinde dolaşan bir habere göre Thoroughbreds ve Bad Education filmlerine imza atan Cory Finley, filmi yönetmesi için öne çıkan isimlerden biri. En kısa sürede filmin konusunun açıklanmasını ve yönetmen koltuğunda kimin oturacağını herkes merakla beklemekte.

Bir başka Wolfman uyarlaması olan ve Teen Wolf dizisinin tekrar bir araya gelen ekibiyle ilgili olan yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/teen-wolf-ekibi-5-haziranda-bir-araya-geliyor/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.