Fatma dizisi yayımlandı

mm
fatma

Netflix’in, temizlikçi bir kadının hayat hikâyesini ve başına gelenleri anlatan yeni yerli dizisi yayımlandı. Dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor ve her bölümü ortalama 40 dakika.

Netflix Türkiye, geçtiğimiz mart ayında düzenlediği etkinlik ile Atiye’nin 3. sezonunun yanı sıra ve “Şimdiki Aklım Olsaydı”, “Fatma”, “Sıcak Kafa” gibi yeni yerli dizi projelerini açıklamıştı. Bu yapımlardan “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinin çekimlerinin başlayacağı, 15 Temmuz günü iptal edilmesi ise tepki toplamıştı. Netflix’in, hükûmet ile yaşadığı anlaşmazlıklar, daha önce sansür tartışmalarının yaşanmasına neden olmuştu. “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinin iptal edilmesi, Netflix’in Türkiye’deki yapımlarını durduracağı ve Türkiye’den çekileceği yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden olmuştu. Ancak bunun üzerine Netflix, geri kalan projelerinin yapımlarına devam edeceğini açıklamıştı.

fatma

Fatma konusu

Dizi, Fatma adındaki temizlik görevlisi olan bir kadını anlatacak. Hapisten tahliye edilen kocası, bir süre sonra ortadan kaybolur. Kocasını aramaya başlayan Fatma, istemeyerek bir cinayet işler. Bu ilk cinayetinden sonra kocasının geçmişi yüzünden hayatta kalabilmek için yeni cinayetler işlemek zorunda kalır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Burcu Biricik, Cansu Dere, Gökçe Eyüboğlu, Hazal Türesan, Nihal Yalçın, Fırat Tanış, Uğur Yücel, Deniz Hamzaoğlu gibi dikkat çekici isimler yer alıyor.

Hala izlemediyseniz dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam

Yeşilçam 3. ve 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Fatma
mm

Fatma 2. sezon olacak mı?