Yeşilçam 3. ve 4. bölüm fragmanı yayımlandı

yeşilçam

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, Yeşilçam adlı yeni dizisi, geçtiğimiz günlerde ilk iki bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Dizinin 3. ve 4. bölümün kısa bir fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı gibi yapımlar ile tanınan Selin Şekerci ve Kötü Çocuk, İyi Oyun, Öğretmen gibi yapımlar ile bilinen Afra Saraçoğlu, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler de dizinin kadrosunda yer almakta.

yeşilçam

Yeşilçam konusu

Yönetmen koltuğunda Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden biri Çağan Irmak’ın oturduğu dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 36. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
fatma
mm

Fatma dizisi yayımlandı