Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga’dan yeni bir görsel yayımlandı

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyuruldu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekte. Bugün ise diziden yeni bir görsel paylaşıldı. Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan bir fragman ile dizinin çıkış tarihini öğrenmiştik. Dizi, 22 Ocak 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Daha önce Chilling Adventuras of Sabrina dizisinde yer alan Abigail Cowen, dizide Bloom karakterine can verecek. Stella karakterini Hannah van der Westhuysen, Aisha karakterini Precious Mustapha, Terra karakterini Eliot Salt, Musa karakterini Elisha Applebaum canlandıracak.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga konusu

6 bölümlük dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.