arıza

Arıza 17. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan Arıza dizisinin 17. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; Söz, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; Sevimli Tehlikeli, Hakan: Muhafız, Zemheri, Karagül yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

arıza

Arıza 16. bölümünde neler oldu?

Burak, babasının kendisini kurtarmak için taptığı plana güvenirken karşısında Ali Rıza’yı bulur. Ali Rıza, bu sefer intikamını alacak ve Burak’ı öldürecektir. Ancak Murat, kardeşini krtarmak için Haşmet’in karşısına çıkar ve yeni bir anlaşma yapar. Bu sayede Ali Rıza’nın, Burak’ı öldürme planı suya düşer.

Haşmet ve Halide ailelerinin katilleri ile ilgili önemli bilgiler öğrenir ve bu yüzden büyük bir acı yaşarlar. Bu acı, Haşmet için yeni bir savaşın fitilini ateşler. Artık hedefi, Fuat Ersoylu’dur.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.