fargo

Fargo 4. sezonundan yeni fragman yayımlandı

Fargo, ilk sezonunun yayımlandığı 2014 senesinden bu yana adından oldukça söz ettirdi. Coen Kardeşler’in 1996 yapımı aynı adlı filminden televizyona uyarlanan dizi, her sezonda farklı bir hikaye anlatıyor. Suç ve drama türünde yer alan Fargo, 4. sezonunda oldukça güçlü bir kadro ile geliyor. Dizinin yapımcıları, bu sezonun hem hikayesi hem de prodüksiyonu açısından dizinin en iyi sezonu olacağını söylüyorlar. Şimdi ise FX dizisinin dördüncü sezonundan yeni bir fragman geldi ve dizinin yeni sezon tarihi duyuruldu.

Fargo

İlk olarak nisan ayında prömiyerini yapması planlanan fakat Koronavirüs nedeniyle ertelemeye giden Fargo’nun yeni sezonunda; Chris RockBen Whishaw, Jason Schwartzman, Jessie Buckley, Jack Huston, Amber Midthunder ve Andrew Bird gibi isimler karşımıza çıkacak.

Fargo 4. sezon konusu

Dizi, 3 sezondur Kuzey Minnesota’yı anlatırken bu sezonda ise bizi güneye, Kansas’a götürüyor. Bu sezonda ele alınan Kansas, o dönemde göçmenlerin akınına uğruyor. İtalya’dan Kansas’a bir Amerikan rüyası hayaliyle gelmiş bir çete ile ırkçılıktan kaçan, büyümekte olan bir siyahi suç ailesinin arasındaki çatışmalar ve oluşan düşmanlık anlatılıyor. Dizi her sezonda farklı bir hikaye ile izleyici karşısına çıkıyor. Ancak bu hikayelerin birbirleri ile olan bağlantıları işi garip bir hale getiriyor.

Fargo

19 Nisan’da izleyici ile buluşması planlanan fakat Koronavirüs salgını nedeniyle çalışmalarına ara verilmesinin ardından ertelenen Fargo, 4. sezonu ile 27 Eylül tarihinde izleyici ile buluşacak.

4. sezondan yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.