Çukur 4. sezon 2. bölümün yeni fragmanı yayımlandı

çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 2. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur 4. sezon 1. bölümde ne oldu?

Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in, Erdenetler hakkında yaptığı haber, Çukur ve Erdenetleri bir kez daha karşı karşıya getirdi. Yamaç ve Arık birden bire kozlarını paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet’in dikkatini çeker. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verir. Cengiz’in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık’ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç’ı, yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirecek. Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca’nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar ise Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek.

Fragmana hemen aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
monster strike

Monster Strike filminden yeni detaylar paylaşıldı

Sonraki
fargo
mm

Fargo 4. sezonundan yeni fragman yayımlandı