fantastic beasts

Fantastic Beasts 3 ne zaman?

Harry Potter serisinin öncesini konu alan ve başrolünde Oscar ödüllü Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Filmin çekimlerine ise geçtiğimiz aylarda başlanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise film ile ilgili iki büyük haber paylaşıldı. Filmin başrol oyuncularından biri olan Johnny Depp, şu sıralar yaşadığı olaylardan dolayı kadrodan ayrılmıştı. Filmin yeni yayın tarihi de izleyiciler ile buluştu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Jude Law ve Ezra Miller gibi isimler yer alıyor. İlk iki filmi yöneten David Yates, 3. filmde de yönetmen koltuğunda oturuyor. Aynı zamanda J.K. Rowling de önceki iki macerada olduğu gibi filmin senaryosunu yazan isim olarak görev almış durumda.

fantastic beasts

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3 ne zaman?

Filmin 12 Kasım 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyordu ancak ertelendi. Film stüdyosu tarafından yapılan açıklamada: “Johnny Depp, Fantastik Canavarlar serisinden ayrılacak. Johnny’ye bugüne kadarki filmlerdeki çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Fantastik Canavarlar 3 şu anda yapım aşamasında ve Gellert Grindelwald rolü yeniden canlandırılacak. Film, 2022 yazında dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.” denildi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.