Prison Break
Prison Break on Fox Credit: Brendan Meadows/Fox

Prison Break 6. sezon olacak mı?

Prison Break, 30 Mayıs 2017 tarihinde 5. sezon finalini yaptığından itibaren 6. bir sezonun gelip gelmeyeceği merak konusu. Yıllardır, dizinin 6. sezonu ile ilgili olumlu olumsuz birçok söylenti ortaya çıktı. Bugün ise 6. sezon söylentileri kesin olarak sonuçlandı.

Prison Break

2005 ve 2009 yılları arasında toplamda 4 sezon olarak yayımlanan dizi çok sevilmiş ve ardından 2017 yılında yayımlanan 5. sezonu ile yeniden ekranlara gelmişti. Yayımlanan bu yeni sezon, dizinin finali olabilecek gibi görünüyordu. Ancak 6. sezonun geleceği, dizinin yayımlandığı FOX kanalı ve dizinin oyuncuları gibi birçok kişi tarafından resmi olarak onaylanmıştı. Bugün ise yeni bir sezonun gelip gelmeyeceği, bizzat dizinin başrol oyuncusu Wentworth Miller tarafından duyuruldu.

Prison Break

Prison Break 6. sezon olmayacak

Dizide Scofield karakterini canlandıran “Wentworth Miller”, resmi Instagram hesabından yaptığı bir yorum ile 6. sezon söylentilerine kesin bir açıklama getirdi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir Instagram paylaşımına gelen “6. sezon ne olacak?” sorusuna “Bu gerçekleşmeyecek. Üzgünüm. Arkadaşlarınıza söyleyin.” şeklinde cevap vererek yeni bir sezonun olmayacağını doğruladı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.