Exxen’in Sihirli Annem dizisinden ilk görsel yayımlandı

mm
Sihirli Annem

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Sihirli Annem isimli dizi oldu.

Dizinin ilk görseli, geçtiğimiz dakikalarda Exxen’in resmi Instagram hesabı üzerinden “Sihirli bir dünyanın kapıları, “Sihirli Annem” ile aralanıyor! Büyük, küçük herkesi heyecanlandıran dizimizin afişi.” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Sihirli Annem

Sihirli Annem konusu

Sihirli Annem, ilk olarak 2003 yılında yayımlanmaya başlayan aynı adlı dizinin bir uyarlaması olacak. Dizinin senaryosu 2003 yapımından uyarlanarak kaleme alındı. Orijinal versiyonu Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını mercek altına alıyordu.

Yeni versiyonun oyuncu kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Egemen Uysal, Cemre Demircan ve Eylül Ugan gibi isimler bulunuyor.

Şimdiden platformun en çok beklenen yapımı olarak adlandırılan bu dizi, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the wilds seyrederiz

The Wilds 2. sezon onayı aldı

Sonraki
Azizler

Azizler ne zaman çıkacak?