The Wilds 2. sezon onayı aldı

the wilds seyrederiz

Yaklaşık bir hafta önce 11 Aralık 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkan The Wild dizisi, merakla beklenmekteydi. Amazon Prime Video tarafından izleyiciye sunulan dizi, 2004 yılında yayımlanmaya başlayan Lost dizisine olan benzerliği ile dikkat çekmişti. 10 bölümden oluşan ilk sezonun ardından dizinin 2. sezon onayını alması da gecikmedi. 2. sezon duyurusu, dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Mia Healey, Jenna Clause, Shannon Berry, Erana James, Helena Howard ve Rachel Griffiths gibi oyuncular bulunuyor. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı gibi ayrıntılar ise belirsizliğini koruyor.

the wilds

The Wilds konusu

Dizinin resmi açıklaması şu şekilde: Kısmen hayatta kalma draması, kısmen distopik uyku partisi. Dizi, bir uçak azası sonrası hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalan ve farklı geçmişleri olan bir grup kadını odağına alıyor. Kazazedeler; birbirleri, sakladıkları sırlar ve katlandıkları travmalar hakkında daha fazla şey öğrenirken hem çatışıyor hem de sıkı bir bağ kuruyor. Bu heyecan verici dramanın sadece bir yönü var: bu kızlar, bu adaya tesadüfen gelmediler.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Gibi
mm

Exxen platformunun yeni dizisi “Gibi” duyuruldu

Sonraki
Sihirli Annem
mm

Exxen’in Sihirli Annem dizisinden ilk görsel yayımlandı