Gibi dizisi ne zaman çıkacak?

mm
Gibi

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Gibi isimli dizi oldu. Merakla beklenen dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Gibi

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan komedi türündeki dizi, “bomba gibi bir komedi” olarak tanımlanıyor. Exxen tarafından yapılan açıklamaya göre mini dizi olarak tasarlanan yapım, komik ve izleyiciyi eğlendirecek skeçlerden oluşacak.

Dizinin başrollerinde; Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü yapımları ile adını oldukça geniş kitlelere duyurmuş Feyyaz Yiğit ve Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul dizileri ile bilinen Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Gibi

Gibi dizisi ne zaman başlayacak?

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen yapım, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, bomba bir komedi ile karşınızda! Komik skeçlerden oluşan dizimiz, 01.01.21’de EXXEN‘de!” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Yetiş Zeynep
mm

Exxen’in Sihirli Annem dizisi ne zaman çıkacak?

Sonraki
menajerimi ara seyrederiz 1 5

Menajerimi Ara 18. bölüm tanıtımı yayımlandı