Batwoman

Batwoman 2. sezonundan yeni bir poster yayımlandı

Batwoman dizisinin 2. sezon fragmanı geçtiğimiz günlerde The CW Network YoutTube kanalı üzerinden izleyicilere sunulmuştu. Ayrıca yayımlanan fragman ile dizinin yapılan oyuncu değişikliğinin ardından merakla beklenen 2. sezonun yayın tarihi de açıklanmıştı.

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan dizinin yeni sezonu da 2021 yılının başında yayımlanacak. Geçtiğimiz saatlerde, dizinin 2. sezon fragmanı yayımlandı ve yeni sezon tarihi olarak 17 Ocak 2021 olarak duyuruldu.

Dizinin başrol oyuncusu da bugün, remi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile dizinin 2. sezonundan bir posteri takipçileri ile paylaştı.

batwoman

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.