exatlon challenge

Exatlon Challenge yayımlandı!

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Exatlon Challenge bugün Netflix’te yayımlandı.

Exatlon Challenge programının ilk detayları 2019’un son aylarında belli olmuştu. Yarışmaya katılacak 18 Türk youtuber açıklanmış, hatta Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılmıştı. Sonunda merakla beklenen yarışma programı Netflix’te yerini aldı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya, Türkiye’de başta Survivor olmak üzere pek çok programın yapımcılığını üstleniyor. Bu programlar dünyanın pek çok ülkesinde Acun Medya tarafından ulusal kanallar için çekiliyor.

Televizyon dünyasının unutulmaz programlarından biri olan X Factor’ün devamı olarak sayılabilecek Exatlon Challenge, 2017 yılından beri Acun Medya tarafından yapılıyor. Bu sefer Türkiye’nin en popüler influencerlarıyla oldukça çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli halleriyle ekrana geliyor. Yarışmada sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya fenomenleri, en cesaretli influencer olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmacılar, siyah ve beyaz olmak üzere iki takım hâlinde Survivor parkurlarını anımsatan parkurlarda yarışacak. Ünlü fenomenler bütün hırslarını yarışları ve ödülleri kazanmak için ortaya koyacaklar. Ayrıca ilginç olan kısım da kaybedenlere birbirinden değişik cezalar verilmesi. Böcek dolu kavanozlara kafa daldırmak bunlardan yalnızca biri.

Ezatlon siyah takım yarışmacıları

Dilan Ay
Yağmur Karabal
Öykü Berkan
Aleyna Şen
Ağır Sağlam-Furkan Yaman
Bugraak-Buğra
Uras Benlioğlu
Hayrettin

Exatlon beyaz takım yarışmacıları

Elanur Pat
Buse Plan
Mia Fitz-Gözde
Dilara Aydın
Barış Erdoğan
Doğan Kabak
Furkan Yaman
Mendebur Lemur-Hakan

Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak ise programda sunucu olarak yer alıyor.

Aşağıdan Acun Medya tarafından paylaşılan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.