lovecraft country

HBO, Lovecraft Country’nin prömiyer tarihini duyurdu.

Yapımcılığını Misha Green’in ve Showrunner’ın üstlendiği HBO drama dizisi Lovecraft Country’nin prömiyeri 16 Ağustos’ta yapılacak. Matt Ruff’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizinin prömiyeri HBO Max’da yayımlanacak.

svg%3E

Konusu

Dizi, 1950’li yıllarda Atticus Black’in, arkadaşı Letitia ve amcası George ile birlikte babasını bulmak için çıktıkları yolculuğu konu ediniyor. Atticus Black’in kayıp babasını bulmak üzere birlikte çıktıkları bu yolculuk, aynı zamanda dönemin ırkçı politikaları ile birlikte birçok zorluğu beraberinde getiriyor.

Drama dizisi Lovecraft Country’nin oyuncu kadrosun da Jurnee Smollett (Birds of Prey), Jonathan Majors (Da 5 Bloods), Aunjanue Ellis (When They See Us), Abbey Lee (Mad Max: Fury Road), Jada Harris (The Resident), Wunmi Mosaku (Fantastic Beasts and Where to Find Them), ve Michael Kenneth Williams (The Wire) gibi isimler yer alıyor.

Underground’un yaratıcısı Misha Green diziye liderlik ederken, Get Out ve Us filmlerinin başarılı yönetmeni ve Oscar ödüllü senaristi Jordan Peele ve son olarak Star Wars: Rise of the Skywalker filmini çeken J.J. Abrams ise yürütücü yapımcılık görevini üstlenecek.

Daha çok haber yazısı için; http://seyrederiz.com

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.