Clouds filminin 2. fragmanı yayımlandı

clouds

Disney+’ın orijinal yapımlarından biri olan “Clouds” filminin 2. fragmanı yayımlandı. Müzikal drama türünde olan film, kemik kanseri olan bir çocuğun hikâyesini anlatıyor.

“Five Feet Apart” filminin yönetmeni olan Justin Baldoni, bu filmin de yönetmen koltuğuna oturuyor. Ayrıca projenin yapımcılığını üstleniyor. Bu müzikal dramanın film müziklerini ise Brian Tyler besteliyor. Film, “Fly a Little Higher: How God Answered a Mom’s Small Prayer in a Big Way” kitabından uyarlanıyor ve gerçek bir hikâyeyi anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda; “Summer 03” filminde ve “Virtual High” kısa filminde bulunan Fin Argus; Netflix’in “Tall Girl” ve “Work It” gibi yapımlarında yer almış Sabrina Carpenter; “Anabelle 3” ve “Jumanji” serisinde boy göstermiş Madison Iseman bulunuyor. Aynı zamanda Neve Campbell, Lil Rel Howery ve Tom Evyerett Scott gibi isimlerin de bulunduğu film, 16 Ocak 2021 tarihinde Disney+ üzerinden izleyiciye sunulacak.

clouds

“Clouds” konusu

Bir gencin hayatı, kendisine nadir görülen bir kemik kanseri teşhisi konulması ile altüst olur. Yaşadığı şoku atlatmasının ardından genç, hayatta az kalan zamanını değerli bir şekilde geçirmeye karar verir. Bu süreçte başkalarına ilham olmanın yolunu bulur.

Filmin yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Everybody's Talking About Jamie

Everybody’s Talking About Jamie fragmanı yayımlandı

Sonraki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı