Élite’in yeni fragmanı yayımlandı

downloadfile 3

2018 yapımı olan Netflix orijinal dizisinin 3. sezon tanıtım fragmanından sonra orijinal fragmanı da yayımlandı.

Sadece elit ve zengin ailelerin çocuklarının eğitim gördüğü okula üç fakir öğrencinin gelmesi ve daha sonra işlenen bir cinayet sonucunda hikâye başlıyor.

Zaten 13 Mart’ta yayımlanacağı belli olan dizinin asıl fragmanı da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Bu sezonda da bizi her zamanki gibi bol bol aşk üçgenleri bekliyor. Yine partiler, kaos, entrika ve aşk dolu bir sezon olacak. Polo’nun tutuklanmaması yüzünden Guzman’ın birçok kez sinir krizi geçirmesine de şahit olacak gibiyiz.

Gerçek katilin belli olması ve buna rağmen serbest olması, Lu’nun evden atılması, Cayetana’nın Polo’nun yanında olması, Guzman ve Nadia arasındaki aşk, hiç beklemediğimiz kişilerle hiç beklemediğimiz kişileri aynı tarafta izlememize sebep olacak yeni gelen karakterlerle beraber, dolu dolu bir yeni sezon bizi bekliyor.

Fragmanın sonunda Polo’nun yüksek bir yerden düştüğü görülüyor. Biri mi itti yoksa kendisi mi düştü? Öldü mü yoksa hâlâ hayatta mı? Kim kiminle birlik olacak? Gibi soruların cevabını ise 13 Mart’ta öğreneceğiz.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/0GzqnOEVpuo

Total
0
Shares
Önceki
on my block is back on netflix for season 2

On My Block’un yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Girl From Plainville

Yeni bir Netflix filmi: Hayatın Kıyısında