Edens Zero animesi geliyor

2554054 scaled e1601144237556

Dünyanın en ünlü serilerden olan Fairy Tail’in yaratıcısı Hiro Mashima’nın Edens Zero manga serisi, animeye uyarlanıyor. Fairy Tail ile oldukça ünlenen manganın bir başka serisinin animeye uyarlanacağı, geçtiğimiz zamanlarda duyurulmuştu.

Edens Zero manga okuyucularını heyecanlandıran ve Fairy Tail hayranlarını meraklandıran yeni anime, yakın zamanda prömiyer yapacak.

Edens Zero

Geçtiğimiz saatlerde Tokyo Game Show’da düzenlenen “Edens Zero Video Game & Anime Information Announcement” yayınında, yeni animenin çıkış tarihi duyuruldu.

Edens Zero konusu

Shiki, zamanını terk edilmiş bir eğlence parkı olan Granbell’de geçirmektedir. Bir gün iki uzay yolcusu olan Rebecca ve onun kedi arkadaşı Happy, parkın kapısında belirir. Ancak sorun şudur ki Granbell’e yüz yıl sonra Shiki dışında ilk defa bir insan gelmiştir. Shiki, bu yeni insanlarla arkadaş olma yolunda ilerlerken robot arkadaşları ona engel olmaya çalışır. Ne olduğunu anlamayan Rebecca ve kedisi ise kendilerini Shiki ile birlikte uzay yolculuğu yaparken bulurlar. Bu, onların sonsuz evrende yaşayacakları gizemli maceraların ve edinecekleri sayısız arkadaşların sadece başlangıcıdır.

02975919 0698 4931 8748 06932E20D9FA

Edens Zero ne zaman çıkacak?

Edens Zero animesi, daha önce haziran ayında manga yaratıcısının kendisi tarafından duyurulmuştu ve ardından daha fazla ayrıntı açıklanacağı söylenmişti. Bugün yapılan yeni açıklamalara göre Edens Zero, Nisan 2021’den itibaren yayımlanmaya başlayacak.

En yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Hawkman

Aldis Hodge, Hawkman rolüyle DC evrenine katılıyor

Sonraki
Alev Alev

Alev Alev dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı