Eden fragmanı yayımlandı

eden

Netflix’in ilk orijinal animesi olan “Eden“in, 2020 yılının sonbaharında yayımlanması bekleniyordu ancak tüm dünayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden yayın tarihi değişti.

Anime, 21 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. 4 bölümden oluşan animenin yapımcılığını Justin Leach üstleniyor ve yönetmen koltuğunda ise “Fullmetal Alchemist: Brotherhood”, “Alien Nine”, “Scorching Ping Pong Girls” ile tanınan Yasuhiro Irie oturmakta.

eden

“Eden” konusu

Anime, adını da aldığı “Eden 3” olarak bilinen mekanik bir metropolde geçiyor. Hikâye, şu an bulunduğumuz zamandan binlerce yıl sonrasını anlatıyor. İnsanoğlu yok olmuş ve geriye sadece robotlar kalmıştır. Bir gün, günlük görevlerini yerini getirmekte olan iki çiftçi robotu, yanlışlıkla yaşam kapsülü içinde olan bir insan kız çocuğunu uyandırırlar. Bugüne kadar onlara öğretilen en önemli şeylerden biri, her zaman insanların yasaklanmış eski bir mitten başka bir şey olmadığıdır. Şu ana dek buna hep inanmış olan bu iki robot, bir anda gerçekliklerini sorgulamaya başlar. Şimdilik yapabilecekleri tek şey ise bu küçük insan kız çocuğunu yaşadıkları mekanik metropolden dışarı çıkarmak ve uzaklaştırmaktır.

Animenin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yasak elma

Yasak Elma 83. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
adam sandler

Adam Sandler, The Spaceman of Bohemia uyarlamasının başrolü olacak