Adam Sandler, The Spaceman of Bohemia uyarlamasının başrolü olacak

adam sandler

Jaroslav Kalfar’ın “The Spaceman of Bohemia” adlı romanından uyarlanacak olan Netflix komedisi için Adam Sandler başrol olarak seçildi. Senaryosu Colby Day tarafından kaleme alınan filmin yönetmen koltuğunda; “Chernobyl”, “Last Panthers” ve “Downloading Nancy” gibi projelerde adı geçen Johan Renck oturuyor.

Adam Sandler‘ın başrol olacağı Netflix filminin adı, hâlâ belirsizliğini koruyor. Şu sıralar adı bir başka Netflix filmi olan “Hubbie Halloween” ile adı anılan ünlü oyuncu, daha önce “Happy Gilmore”, “Uncut Gems”, “Billy Madison” gibi yapımlarda bulunmuştu.

Dizinin yönetmeni Johan Renck, proje ve oyuncu hakkında şu ifadelerde bulundu:

“Chopra’ya yolculuğumuza hazırlanırken Adam gibi mükemmel bir partneri bulduğum için daha mutlu olamazdım. Ve şimdi, mükemmel Netflix ailesinin desteği ile imkansız yolculuğumuza başlamak için çok heyecanlıyım.”

adam sandler

Adam Sandler’ın yeni projesi ne hakkında?

Hikâye, bir astronotu odak noktasına alıyor. Dünyevi hayatının parçalara ayrıldığını fark eden astronot, eski toz toplamak için galaksinin kenarına gönderiliyor. Ona, hayatını tekrar bir araya getirmesinde yardım edebilecek tek şey ise gemisinin gölgelerine saklanan zamanından başlangıcından beri var olan bir yaratık.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
eden

Eden fragmanı yayımlandı

Sonraki
blood of zeus

Blood of Zeus yayımlandı