2823510F 80E1 4C11 B190 728CC318E310

Dropkick on My Devil! animesinden 3. sezon açıklaması

Dropkick on My Devil! yazarı: “3. sezonu bir gün kesinlikle yapacağız”

Dropkick on My Devil animesinin resmî Twitter hesabı, üçüncü sezonun bir gün gerçekleşmesi yönündeki kararlılıkları da dahil olmak üzere hayranlara teşekkür mesajı gönderdi.

Animenin resmî Twitter hesabı:

” ‘Dropkick on My Devil!! Dash!’i izlediğiniz için çok teşekkürler. Bir gün üçüncü sezonu kesinlikle yapacağız. Bu yüzden lütfen endişelenmeyin ve Jashin-chan’ı sevmeye devam edin! Devamlı desteğiniz için teşekkürler!” 

svg%3E

Manga yazarı Yukiwo, TV anime ikinci sezonundan çok memnun kaldığını Twitter’da şöyle belirtti:

“Jashin-chan’ın ikinci sezonu harikaydı. Anime ile ilgilenen herkese, ilk sezondan itibaren en iyi anime uyarlamasını yaptığınız için çok teşekkür ederim. Çok görkemli geldiğim için üzgünüm ama manganın orijinal yazarı olarak benim bakış açımdan kusursuzdu. Anime benden mükemmel bir 100 puan aldı! Bayıldım! Hepinizi ve desteğinizi seviyorum! “

Manga yaratıcısı Yukiwo, Dropkick on My Devil! (Jashin-chan Dropkick) mangasının TV anime uyarlamasıyla ilgili Twitter’dan yaptığı açıklamada “Kesinlikle bir gün üçüncü bir sezon olmasını sağlayacaklar” dedi.

Bunun yanında hayranlarına teşekkür ettiğini ve desteklerinin devamını istediğini belirtti.

svg%3E

Konusu

Yukiwo’nun orijinal komedi mangasından uyarlanan animenin hikayesi, baş karakterimiz üniversite öğrencisi Yurine Hanazona’yı konu alıyor. Bir gün yeraltı dünyasından bir iblis olan Jashin-chan’ı çağırır ve şimdi Tokyo’nun Jinbōchō bölgesindeki köhne bir dairede birlikte yaşamak zorundadırlar. Yurine ölürse, Jashin-chan yeraltı dünyasına geri dönebilecektir, bu yüzden de sürekli olarak Yurine’yi öldürmeyi planlar.

Animenin ilk sezonu Temmuz 2018’de başladı. Sadece Japonya içinde ve Amazon Prime Video’da yayımlanıyor. Amazon Prime Video, Ekim 2018’deki son bonus bölümünü yayımladı.

Animenin ikinci sezonu olan Dropkick on My Devil! Dash 11 bölümüyle 6 Nisan’da prömiyer yapmıştı. Crunchyroll’da ise sezonun tüm bölümleri yayımlanmış durumda.

svg%3E

3. sezonun ne zaman geleceği ve kaç bölüm olacağı ile ilgili henüz hiçbir bilgi bulunmasa bile en azından kesin olarak yeni bir sezonun geleceğini biliyoruz.

Anime serisinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.