Dr. Stone

Dr. Stone 2. sezon ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz 2019 yılının en iyi ve orijinal animelerinden biri olarak adlandırılan Dr. Stone, kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Gördüğü bu büyük ilginin ardından 2. sezon onayını almayı başaran animenin yeni sezon tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

Dr. Stone

Dr. Stone 2. sezon ne zaman?

Geçtiğimiz gün yapılan yeni bir açıklamaya ile animenin 2. sezon tarihi resmi olarak duyuruldu. Yapılan bu yeni açıklamaya göre Dr. Stone’un merakla beklenen 2. sezonu, 14 Ocak 2021 tarihinden itibaren seyircileri ile buluşacak.

Dr. Stone konusu

Tüm insanlığın bilinmeyen bir sebepten ötürü bir anda taşa çevrilmesinden birkaç bin yıl sonra; olağanüstü, zeki, bilim dahisi çocuk “Senku Ishigami” uyanır. Taştan bir dünya ve medeniyetin tamamen çöküşüyle ​​karşı karşıya olan Senku, dünyayı yeniden inşa etmek için bilimi kullanmaya karar verir. Aynı anda uyanan süper güçlü çocukluk arkadaşı Taiju Oki’den başlayarak uygarlığı sıfırdan yeniden inşa etmeye başlarlar. Taş Devri’nden günümüze iki milyon yıllık bilimsel tarihi anlatan ve benzeri görülmemiş bir zanaatkarlık macerasının hikayesi!

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.