doctorr

Dr. Ramune Mysterious Disease Specialist animesi geliyor

Aho Toro’nun Dr. Ramune Mysterious Disease Specialist TV animesi, bugün Virtual Crunchyroll Expo etkinliğinde duyuruldu ve baş seslendirme sanatçıları, tarih duyurusu, ana görsel gibi birçok detay paylaşıldı. Yeni animenin yönetmen koltuğunda Hideaki Ooba otururken karakter tasarımlarını Yoko Sato yapıyor.

Serinin hikayesi:

İnsanların içinde kalpler varolduğu sürece, her zaman acı çekenler de olacaktır.

Ve sonra zihinlerine “tuhaf” bir şey girer ve vücutta garip bir hastalığın ortaya çıkmasına neden olur.

“Gizemli hastalık” olarak adlandırılan hastalık, çoğu kişi tarafından bilinmemekle birlikte kesinlikle mevcuttur.

Modern tıbbın tedavi edemediği hastalıkla mücadele eden bir doktor ve çırak var.

Onun adı Ramune.

Her zaman özgürce hareket ediyor, ağzı bozuk ve doktor gibi bile görünmüyor!

Ancak gizemli bir hastalıkla karşılaştığında, hastalarının derinlerde yatan sıkıntısının temel nedenini çabucak ortaya çıkarabilir ve onları iyileştirebilir.

Gizemli Hastalıklar Uzmanı Ramune’yi Yuma Uchida (Fruits Basket 2019-Kyo Soma) seslendirecek. Ramune, zayıf fikirli kişilerin kalplerine “tuhaf” bir şey girince ortaya çıkan “gizemli hastalıkları” olan hastaların tedavisinde uzmanlaşmış bir doktordur. Çoğunlukla kaba olan ve etrafındaki atmosferi çok nadir anlayan ağzı bozuk bir doktordur. Yine de herhangi bir garip hastalığın temel nedenini hızlı bir şekilde belirleyebilir, çok yeteneklidir.

Ramune’nin asistanı Kero’yu ise Takuma Nagasuka seslendirecek. Kero, Ramune’nin asistanı olarak çalışan bir ortaokul öğrencisidir. İyi muhakeme ve motor becerilerinin yanı sıra rasyonel bir zihne sahiptir. Kero, gizemli hastalıkların uzmanı olarak Ramune’un becerilerine tamamen güvenir. Mantıklı bir zihne ve güçlü bir yargıya sahiptir.

svg%3E

Dr. Ramune 2021 Ocak ayında sıra dışı hastaları iyileştirmek için geliyor. Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.