Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon fragmanı yayımlandı

TV8‘in dram filmi “Doğduğun Ev Kaderindir” ikinci sezonuyla geri dönüyor. Geçtiğimiz gün de ikinci sezona özel bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

İlk bölümü 25 Aralık 2019 tarihinde izleyiciye sunulan, OGM Yapım imzalı dram dizisi 12 bölümden oluşan bir ilk sezona sahiptirDizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak otururken, dizinin senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül birlikte kaleme alıyor.

İkinci sezon yayın tarihine dair henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen, ağustos ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir konusu

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol‘un bulunduğu dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanmıştı. Dizide Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyici karşısına çıkıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulur.

Dizinin ikinci sezonuna dair paylaşılan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.