dickinson

Dickinson 3. sezon çekimleri tamamlandı

Emily Dickinson’ın hayatına odaklanan dönem dizisi Dickinson‘ın 2. sezonu, geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı. Apple TV+ için hazırlanan dizinin yeni sezonu ile ilgili haber, dizinin başrol oyuncu Hailee Steinfeld’den geldi. Ünlü oyuncu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile dizinin 3. sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

Kasım 2019 tarihinde yayımlanan ilk sezonunun ardından 2. sezon onayı alan dizisinin 2. sezonu, 8 Ocak 2021’de yayımlandı. Dizinin 3. sezonunun ne zaman yayımlanacağı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakta.

dickinson

Dickinson konusu

19. yüzyılda Amerika’nın Massachusetts eyaletinde ailesi ve kardeşleriyle yaşayan Emily Dickinson’ın gençliğini konu alan dizi, genç kızın hem şiire olan yeteneğini hem de ailesiyle olan ilişkisini anlatıyor. Dizinin yaratıcısı, The Affair dizisinde de imzası olan Alena Smith.

Dizinin başrolünde; şu sıralar adı Hawkeye dizisi ile anılan ve Pitch Perfect 2, True Grit, Bumblebee, The Edge of Seventeen, Ender’s Game gibi yapımlarda bulunan Hailee Steinfeld bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ella Hunt, Adrian Blake Enscoe, Jane Krakowski, Anna Baryshnikov gibi isimler de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.