Death to 2020

Death to 2020 fragmanı yayımlandı

Black Mirror dizisinin yaratıcısı Charlie Booker ve ekibinin hazırladığı Death to 2020, geçtiğimiz saatlerde resmi olarak duyuruldu. Mockumentry (sahte belgesel) türündeki bu yeni yapım, şu ana kadar yaşanmış en kötü yıllardan biri olarak adlandırılan 2020 yılında yaşanan tüm talihsiz olayları komedi eşliğinde izleyicilere aktaracak.

Death To 2020

Netflix’in belgesel film ile ilgili yaptığı açıklaması ise şu şekilde: “2020, Black Mirror yaratıcılarının bile aklına gelmeyen felaketlerle dolu bir yıl oldu… Fakat bu ekleyecek küçük dokunuşları olmadığı anlamına gelmiyor. Death to 2020, geride bıraktığımız, belki de hâlâ devam eden bu ürkütücü yılın felaketlerini anlatıyor. Belgesel tadındaki bu temsili komedi etkinliği geçtiğimiz 12 ayın gerçek arşiv görüntülerini dünyanın en ünlü (hayali) sesleriyle bir araya getiriyor.”

Hazırlıklara hala devam edilen filmin kadrosunda; Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti ve Joe Keery gibi birçok önemli isim rol alıyor.

Death To 2020 ne zaman çıkacak?

Netflix’in, “Hatırlamak istemediğiniz yıldan, asla unutmak istemeyeceğiniz bir komedi.” sözleri ile tanıtımını yapmış olduğu belgesel filmin yayın tarihi henüz açıklamadı. Ancak yayımlanan fragmanda, filmin yakında izleyiciler ile buluşacağı duyuruluyor.

Filmin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.