Never Have I Ever

Never Have I Ever resmî fragmanı yayımlandı!

Son güncelleme:

Netflix’in yeni dizisi olan Never Have I Ever, Hint uyruklu Amerikalı bir gencin yaşamını ele almıştır. Dizide Devi rolünde Maitreyi Ramakrishnan, Devi’nin annesi Nalini rolünde Poorna Jagannathan ve Devi’nin kuzeni Kamala rolünde ise Richa Shukla oynamaktadır.

Mindy Kaling ve Isla Lang Fisher eserlerindendir. Mindy Kaling Amerikalı komedyen, oyuncu ve yazardır. Mindy Kaling en iyi animasyon filmi dalında oscar ödülü olan ‘Ters Yüz’ adlı animasyonda “Tiksinti” adlı karakteri seslendirmiştir. Isla Lang Fisher Avustralyalı oyuncu, senarist ve yazardır. Isla Lang Fisher’ın ilk büyük rolü “Home and Away” adlı günlük dizideki Shannon Reed rolüdür.

Never Have I Ever’ın birinci sezonu, 10 bölümden oluşmaktadır. Başarılı ve dışlanmış bir öğrenci olan Devi, popüler olmak ister ve sonunda istediğine ulaşır. Devi değişmeye başlamıştır, bu durum ailesi ve arkadaşları tarafından hoş karşılanmaz bu da Devi için bir sorundur. Devi’nin en yakın arkadaşları Eleanor ve Lee Rodriguez’dir. Eleanor sakin ve tatlı bir karakterdir. Lee Rodriguez ise üst düzey başarılı bir öğrencidir.

Bana göre klasik Netflix gençlik dizilerinden birisi. Kısaca artık dışlanmaktan yorulmuş popüler olmak için her şeyi yapabilecek bir kızın karşılaştığı zorluklar ve bunlara karşı davranışlarını anlatmaktadır. Böyle olmasına rağmen Never Have I Ever, büyük bir ses getirebilecek gibi.

Gençlik komedisi olan Never Have I Ever 27 Nisan 2020’de Netflix’te!

Daha Fazla İçerik
menajerimi ara
Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayımlandı