image 3
Rental_AR_06.01.19_163.ARW

Dave Franco yönetmenliğindeki “The Rental”dan fragman!

Dave Franco’dan yeni bir film: The Rental

Başarılı oyuncu Dave Franco, ilk uzun metraj yönetmenlik denemesi olan korku gerilim türündeki The Rental filmine imzasını attı ve ayrıca filmden bir de fragman paylaşıldı. Filmin fragmanında Alison Brie ve Dan Stevens gibi yıldız isimleri görüyoruz ve bu bizi oldukça heyecanlandırıyor. The Rental’ın fragmanında, özel yaşamlarının izlendiğini fark eden bir çiftin, temposu gittikçe artan durumdan kurtulma çabalarını izliyoruz.

The Rental

Now You See Me serisi, Nerve, 21 Jump Street, Neighbors gibi filmlerde oyunculuk yapan Dave Franco bu sefer karşımıza yönetmen olarak çıkıyor. The Rental, bağımsız bir film olması nedeniyle sayılı sinemada gösterime girecek. Korku-gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Alison Brie, Dan Steves, Sheila Vand, Toby Huss, Jeremy Allen White, Anthony Molinari gibi isimler bulunuyor.

The Rental’ın konusu ise şöyle: The Rental, hafta sonu kaçamağı yapmak için ev kiralayan bir çiftin başına gelen korkunç olayları konu ediyor. Kaçamağın amacı, çiftin sorunlarından kaçma çabalarıdır. Ancak geldikleri yerde çok daha korkutucu şeylerden kaçmaları gerekecektir. Evin en ummadık yerlerinden kamera çıktığını fark eden çift, izlenip izlenmediklerinin şüphesi ile yaşamaya başlar. Hafta sonu kaçamağı böylece büyük sırların ortaya çıktığı, kaçılması gereken bir etkinliğe dönüşür.

24 Temmuz’da gösterime girmesi beklenen filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.