Daisy Ridley, Kristin Scott Thomas ve Nina Hoss, Women in the Castle’a katıldı

women in the castle

Jane Anderson’ın, Jessica Shattuck’ın aynı isimli ve 2017 New York Times’da en çok satan romanından uyarladığı ayrıca yönetmeni olduğu “Women in the Castle” filmi, İkinci Dünya Savaşı sırasında ve sonrasında geçiyor. Üç Alman kadının, Hitler’e suikast girişiminde bulunan Alman komplocu dullar olarak karşımıza çıkacağı filmde, bu kadınların her birinin hikayesini, kişisel hayatlarında yaşadıklarının sonuçlarıyla ve etrafındaki yıkımlarla nasıl başa çıktığını anlatacak.

2021’in başlarında Doğu Avrupa’da çekilmesi planlanan filmin başrollerinde, daha önce önemli yapımlarda oynamış olan Daisy Ridley (Star Wars), Kristin Scott Thomas (Darkest Hour) ve Nina Hoss (Phoenix) yer alacak.

7183885F 7EB8 4F3E 9385 A0B3B00D083C

Women in the Castle filminin yapımcılarından olan Rosalie Swedlin, Jane Anderson için şu sözleri sarfetti:

“Jane’in en büyük yeteneklerinden biri, kadınların içlerindeki duygusal yaşamlarını ortaya çıkarmak ve bu duyguları oyunculara hediye ederek onların ödüllü ve unutulmaz performanslar sergilemelerine olanak sağlamak. Jane’in, derin kişisel hikayelerini açığa çıkarmadaki hassasiyeti son derece büyüleyici ve duygusal olarak da ifade edicidir. Kristin, Daisy ve Nina ile tam da bunu yapacak kadroya sahibiz. Aktrislerimiz güçlü performanslar sergileyecek.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
arka sokaklar seyrederiz

Arka Sokaklar 15. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
biohackers

Biohackers oyuncuları ve kadrosu