Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 anime oluyor!

Cyberpunk 2077 dünyasında geçen Cyberpunk: Edgerunners anime olarak Netflix’e geliyor.

Oyuncular tarafından heyecanla beklenen ve 2020 Kasım’a ertelenen oyun, Netflix ve Studio Trigger yapımcılığında anime olarak ekranlara gelecek.

Kill la Kill, Little Watch Academia ve daha birçok anime dizisinin arkasındaki Japonya merkezli tanınmış bir anime şirketi olan Studio Trigger ve çevrimiçi yayın platformu Netflix, Cyberpunk 2077 dünyasında geçen yeni bir orijinal anime serisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Cyberpunk 2077

Çalışmalarına başlanan ve 2022’de Netflix üzerinden yayımlanacak olan Cyberpunk: Edgerunners adı verilen yapım, geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonu takıntılı şehrinde hayatta kalmak için mücadele veren 10 yaşındaki bir sokak çocuğunu konu alacak. Oyundan bağımsız olsa da aynı evrende geçen Cyberpunk 2077, toplamda 10 bölümden oluşacak. Cyberpunk 2077 evreninin tüm yoğun havasını, patlayıcı savaşını ve neonla harmanlanmış zengin görselliği ile anime olarak karşımıza çıkacak.

Animenin gelişi ile ilgili olan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 evrenini daha iyi anlayabileceğimiz bir fragman daha

2020’nin oldukça merak edilen oyunu olan Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi geçtiğimiz hafta 19 Kasım 2020’ye ertelenmişti. The Witcher serisinden de tanıdığımız CD Projekt Red’in geliştirdiği bu projenin, ‘kapsamlı ve karışık bir oyundaki kusursuz oyun’ deneyimini sunması için biraz daha iyileştirilmessi ve her türlü sorundan kurtarılması sebebi ile 2 aylık bir erteleme daha almıştı.

Night City Live Wire isimli oyun için bilgi vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte pek çok bilgi açıklandı. Etkinlikte paylaşılan oyun fragmanı şehrin yeni kısımlarını keşfetme ve yeni karakterleri tanıma imkanı sunuyor.

Yapımın dünyasını, karakterlerini, hikayesini ve aksiyonunu daha iyi anlamak için oyun için paylaşılan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.