bebek bakıcıları kulübü

Netflix’ten yeni gençlik dizisi: Bebek Bakıcıları Kulübü

Bebek Bakıcıları Kulübü dizisinin resmi fragmanı yayımlandı!

35 yıl sonra yeni Bebek Bakıcıları Kulübü ekranlara geliyor!

Ann M. Martin’in en çok satan kitap serisi orijinal adı ile The Baby-Sitters Club Netflix tarafından diziye uyarlandı. Bebek Bakıcıları Kulübü dizisinin ilk fragmanı Netflix Youtube kanalı üzerinden yayımlandı.  Dizi ilk sezonu ile 3 Tammuz tarihinde izleyici ile buluşacak.

1990 yılında HBO kanalı üzerinen 13 bölümlük  bir TV dizisi olarak daha sonra da 1995 yılında Rachel Leigh Cook, Schuyler Fisk, Bre Blair ve Tricia Joe gibi oyuncuların oynadığı bir film olarak izleyici karşısına çıkmıştı. The Baby-Sitters Club, şimdi de Netflix’in yeni projeleri arasında yerini alıyor.

svg%3E

7. sınıfa geçen beş yakın kız arkadaşın bebek bakıcılığı yapmaya başlamasıyla gelişen maceraları 10 bölümlük bir dizi halinde yayımlanacak. Orijinal kitap serisinin çıkışından neredeyse 35 yıl sonra, 2020 model The Baby-Sitters Club aile ve dostluk kavramları üzerine yoğunlaşan bir yapım olacak. Dizinin başrollerinde Sophie Grace, Momona Tamada ve Shay Rudolph gibi genç oyuncular bulunuyor.

 

Dizini fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz yapımlar arıyorsanız bu diziye göz atmanızı öneririz. Dizi 3 Temmuz tarihinde Netflix üzerinde yayımlanacak. İyi seyirler dileriz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.