Cursed oyuncuları ve kadrosu

Cursed Seyrederiz 17

Netflix’in yeni ve merakla beklenen Cursed dizisinin oyuncuları ve kadrosu yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda, Netflix’te yayımlanacak olan dizide yer alan tüm kişileri ve karakterleri yakından inceleyeceğiz.

Nimue adında bir genç büyücü, güçlü ve eski bir kılıç bulma arayışında genç bir Arthur ile karşılaşır. Nimue adındaki genç büyücüyü canlandıran kişi ise, 13 Reasons Why dizisi ile tanıdığımız Katherine Langford. Kral Arthur efsanesinin oldukça önemli karakterlerinden biri olan Göl Kraliçesi’ne odaklanacak Cursed, 3 gün sonra yani 17 Temmuz 2020 tarihinde Netflix’te yayımlanacak.

Cursed dizisi, bize genel olarak Nimue karakterinin, kaderinde yazılmış olan Göl Kraliçesi’ne dönüşümünde yaşadığı serüveni bizlere sunacak. Ayrıca Cursed dizisinin arkasındaki Frank Miller ve Puss in Boots senaristi Tom Wheeler isimleri bizi bir hayli heyecanlandırdı. Peki 3 gün sonra yayımlanacak bu yeni dizinin oyuncu kadrosunu kimler oluşturuyor? Hadi, gelin hep birlikte Cursed oyuncularını yakından inceleyelim!

Netflix Cursed oyuncu kadrosu

Nimue – Katherine Langford

Cursed Nimue - Katherine Langford
Cursed Nimue – Katherine Langford

Katherine Langford, Cursed dizisinin başrolünde yer almak için bir kez daha Netflix’e döndü. 13 Reasons Why dizisinde Hannah Baker rolü ile tanıdığımız Avusturalya doğumlu aktör, Knives Out’un yanı sıra yeni gelen Love, Simon için bir kez daha Netflix’e döndü. En çok 13 Sebep’te Hannah Baker rolüyle tanınan Avustralya doğumlu aktör, Knives Out’un yanı sıra Love, Simon filmlerinde oynadığı çok güzel yılları geride bıraktı. Klasik Kral Arthur efsanesini yeniden ele alan Cursed dizisinde Katherine Langford, kaderi Göl Kraliçesi olmak olan Nimue karakterini canlandırıyor.

Arthur – Devon Terrell

Cursed Arthur - Devon Terrell
Cursed Arthur – Devon Terrell

Amerikalı-Avustralyalı bir aktör olan Devon Terrell, 2016 biyopik Barry’deki üniversite yıllarında Barack Obama’yı oynamasıyla ünlüdür. Netflix’in yeni dizisinde ise Merlin’i bulmak ve eski bir kılıç teslim etmek için genç bir paralı asker olan Arthur’u canlandırıyor.

Merlin – Gustaf Skarsgård

Cursed Merlin - Gustaf Skarsgård
Cursed Merlin – Gustaf Skarsgård

Daha önce Vikings ve Westworld’de yer alan Gustaf Skarsgard, Cursed dizisinde efsanevi sihirbaz Merlin’i canlandırıyor. Ah be Loki, özledik seni.

Weeping Monk – Daniel Sharman

Cursed Weeping Monk - Daniel Sharman
Cursed Weeping Monk – Daniel Sharman

Daniel Sherman, efsanevi ve rönesans dönemi hikaye anlatımına yabancı olmayan bir İngiliz aktördür. En iyi The Vampire Diaries spinoff The Originals’ın yanı sıra Teen Wolf ve Netflix’in bir diğer dizisi olan Medici’de yer aldı.

Yeva – Olwen Fouere

Yeva - Olwen Fouere
Yeva – Olwen Fouere

Pym – Lily Newmark

Pym - Lily Newmark
Pym – Lily Newmark

Sister Igraine – Shalom Brune-Franklin

Sister Igraine - Shalom Brune-Franklin
Sister Igraine – Shalom Brune-Franklin

Rugen the Leper King – Olafur Darri Olafsson

Rugen the Leper King - Olafur Darri Olafsson
Rugen the Leper King – Olafur Darri Olafsson

Uther Pendragon – Sebastian Armesto

Father Carden – Peter Mullan

Paladin – Nicki Vickery

Tusk – Jermaine Allen

Cora – Ashley Bannerman

Red Spear – Bella Dayne

Sir Borley – Jasper Jacob

Gawain – Matt Stokoe

G’Rej – Mark Ebulué

Skye – Richard D. Myers

Billy Jenkins

Netflix Cursed kadrosu

Tom Wheeler – Yaratıcı

Frank Miller – Yaratıcı

Total
0
Shares
Önceki
stephen king

Stephen King’in yeni novella kitabından 3 uyarlama geliyor

Sonraki
The Old Guard müzikleri

The Old Guard müzikleri