the fallout shailene woodley

“The Fallout” filminin kadrosuna Shailene Woodley, Julie Bowen ve John Ortiz Los katıldı

Bir lise draması olacak “The Fallout” filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Alınan yeni haberlere göre; Shailene Woodley, Julie Bowen ve John Ortiz Los filmin kadrosuna katıldı. Bundan önce de Jenna Ortega, Maddie Ziegler ve Niles Fitch gibi isimlerin kadroda olduğu doğrulanmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda; The Secret Life of the American Teenager, The F Word, Once Upon a Prince yapımlarında bulunmuş Megan Park oturuyor. Aynı zamanda filmin senaryosu da Megan Park tarafından kaleme alınıyor. David Brown, Rebecca Miller, Shaun Sanghani, Cara Shine Ballarini ise filmin yapımcılığını üstleniyor.

the fallout shailene woodley

“The Fallout” filminin konusu

Bir liseli olan Vada (Jenna Ortega), bir okul trajedisinin ardından duygusal çöküntü yaşar. Yaşadıkları ise Vada’nın dünya görüşünün değişmesine sebep olur. Bu da ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan ilişkisini değiştirir.

Bir lise draması olacak bu film, eğer bir aksilik olmazsa 2021 yılında izleyiciler ile buluşacak. Film ile ilgili daha fazla ayrıntı ise henüz bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.