çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 9. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin romantik komedi dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 9. bölüm fragmanı yayımlandı. Aynı zamanda dizinin yayın günü de değişti. Normalde perşembe akşamları izleyici karşısına geçen Çatı Katı Aşk dizisi, bundan sonra cumartesi günleri ekranlarda olacak. 5 Eylül Cumartesi günü yayımlanacak olan bölümde; Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin beraber kampa gidecek.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz, “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç, “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Dizi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

çatı katı aşk

“Çatı Katı Aşk” 8. bölümünde neler oldu?

Yaşanan bazı olaylar sonucunda Sevda, küçük bir kaza geçirir. Bu durum, gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına ve sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider.

Ateş, Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları, dükkanın da namını artırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin’in arasında rekabete sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken Yasemin de antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiştir ki Sevda’nın dili çözülüverir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.