Son Yaz 9. bölüm fragmanı tamamlandı

son yaz

1 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisi, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin 9. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Fox TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizinin 9. bölümü, 26 Şubat 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin başrollerinde; Zemheri, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan Alperen Duymaz; Leyla ile Mecnun, Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü, Ayla gibi yapımlarda bulunmuş Ali Atay; en son Bir Başkadır dizi ile karşımıza çıkmış olan ve Tereddüt, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol almış Funda Eryiğit bulunuyor.

Son Yaz Dizisi

Son Yaz 8. bölümünde neler oldu?

Selim’in tanığının ölümünden kendini sorumlu tutan Canan, hala yaşadığı olayın etkisinden kurtulamamıştır. Selim, Canan’ı teselli etmeye çalışsa da o da bu olaydan kötü etkilenmiştir. Akgün, Yağmur için endişelenirken kendi babasının ölüm haberini alır ve Selim’le beraber cenazeye katılmak üzere İstanbul’a giderler. Akgün, babasını affetmeyeceğini söylemiş olsa da ölümü onu çok üzer. Ancak bu üzüntüsü yerini bir sürprize bırakacaktır. Cenaze dönüşü Selim hızla köstebeğin peşine düşerken Akgün ise Selim’e söylediği yalanların vicdan azabına dayanamaz ve temelli İstanbul’a dönmeye karar verir. Yağmur, Akgün’ün bu kararını kabullenmek istemez. Akgün ise İstanbul’a dönmeden önce görülecek son hesabın peşine düştüğünde Selim’in köstebeğe hazırladığı tuzağa doğru yol aldığından habersizdir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
çukur

Çukur 25. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni Joker görseli yayımlandı