Crunchyroll’un animeleri HBO Max platformunda yayımlanacak

re zero starting life in another world filmloverss

WarnerMedia’nın 27 Mayıs’ta açılacak olan yeni dijital platformu HBO Max, Crunchyroll şirketinin 17 anime bünyesinde bulunduracak. 

https hypebeast.com image 2020 05 hbo max crunchyroll anime stream launch announcement info 001

Hollywood’un en eski ve güçlü stüdyoları arasında yer alan ve AT&T tarafından satın alınmasından sonra finansal olarak daha güçlü bir hâle gelen WarnerMedia‘nın zengin içerik çeşitliliğiyle dikkat çeken yeni dijital platformu HBO Max, 27 Mayıs’ta yayım hayatına başlayacak. Açıldığı gün Anna Kendrick’li Love Life, belgesel türündeki On The Record, Looney Tunes çizgi filmleri ve The Not Too Late Show with Elmo içeriklerini izleyiciye sunacak.

Bünyesinde birçok içeriği barındıracak HBO Max, animeseverleri mutlu edecek yeni bir antlaşmaya imza attı. IndieWire’ın yaptığı habere göre, orijinal animeler üreten ve birçok dilde alt yazı olanağı sağlayan Crunchyroll şirketinin 17 anime dizisi HBO Max platformunda yayımlanacak.

HBO Max açılacağı gün yayımlayacağı 17 anime dizisine dublaj ve İngilizce altyazı desteği sağlayacak. Yayımlayacağı bu animelerden sonra yılın her çeyreğinde yeni anime dizilerini izleyiciye sunacak. Ayrıca izleyicinin beğenisini kazanmış Death Note ve Hunter x Hunter gibi çok ünlü mangalardan uyarlanmış anime dizileri de ilerleyen zamanlarda izleyiciye sunulacak.

56cc2c6018c7734be07fcb98

İşte HBO Max’ta yayımlanacak diziler:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Re:ZERO – Starting Life in Another World, KONOSUBA – God’s Blessing on this Wonderful World!, In/Spectre, Keep Your Hands off Eizouken, Rurouni Kenshin, Bungo Stray Dogs, Berserk, Kabaneri of the Iron Fortress, ERASED, Kiznaiver, Schwarzes Marken, 91 Days, The Testament of Sister New Devil, Rokka -Braves of the Six Flowers, Kill la Kill, Your Lie in April.

Total
0
Shares
Önceki
The Devil All the Time
mm

Bill Skarsgård bir Netflix dizisinde yer alacak

Sonraki
Tom Hardy Capone

Capone yönetmeni efsanevi gangster ile nasıl özdeşleştiğini anlatıyor