The Devil All the Time

Bill Skarsgård bir Netflix dizisinde yer alacak

Bill Skarsgård, Netflix dizisi Clark’ta, Clark Olofsson’ı canlandıracak

It filmindeki Pennywise rolüyle çıkış yakalayan Bill Skarsgård, Clark isimli yeni bir Netflix dizisinin başrolünde bulunacak. 

Katil palyaço Pennywise rolündeki performansı ile herkesi kendine hayran bırakan ve It serisiyle adını geniş kitlelere duyurmuş, bu sayede kariyer basamaklarını hızla tırmanarak başarılı projelerin vazgeçilmez ismi olma yolunda sağlam adımlar atan Bill Skarsgård, şimdi de bir Netflix dizisi için hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl It’in devam filmi It Chapter Two ve korku-komedi türündeki Villains filminde rol olan başarılı oyuncunun bir sonraki projesi belli oldu.

svg%3E

Netflix, başrolünde Bill Skarsgård’ın olduğu ve İşveçli gangster Clark Olofsson’un hayatını konu alan yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Altı bölüm olacak dizi, Olofsson’un “Vafan var det som hände” adlı otobiyografisine dayanacak ve daha çok Clark Olofsson’ın suç işlediği ilk günlerden günümüze kadar yaşadığı olayları mercek altına alacak. Clark Olofsson’ın otobiyografisinden uyarlanacak olan dizinin yönetmenliğini Metallica, Rammstein ve U2 gibi müzik grupları için çektiği kliplerle adını duyuran, Norveçli black metal grubu Mayhem’in sonu cinayete kadar uzanan şiddet dolu hikayesini anlatan Lord of Chaos ve 2019 yapımı Mads Mikkelsen’li Polar filmlerine imza atan Jonas Åkerlund üstlenecek.

Dizinin yönetmeni Jomas Åkerlund dizinin, son derece şiddetli, esprili, duygusal ve hatta gerçeküstü bir biyografi olarak tasarlandığını söyledi ve diziden “Hikâye sadece Norrmalmstorg Soygunu ile ilgili değil.” şeklinde bahsetti ve Bill Skarsgård için ise “Bu, mükemmel bir eşleşme.” sözlerini kullandı ve ayrıca dizinin başrollüğün yanı sıra, yürütücü yapımcıları arasında da yer alacak olan Bill Skarsgård, canlandıracağı Clark Olofsson’ı, iyi ya da kötü fark etmeksizin, İsveç’in en renkli ve büyüleyici kişiliklerinden biri olarak değerlendirdi ve daha önce televizyonda görmediğimiz çılgınlıkta bir hikâye izleyeceğimizin sinyallerini verdi.

Başrolü ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken dizinin Netflix’te ne zaman yayımlanacağı ise henüz duyurulmadı. Diziyle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Başrollerinde Zendaya ve Timothée Chalamet’in bulunduğu Dune filmi hakkındaki yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/basrollerinde-zendaya-ve-timothee-chalametin-bulundugu-dune-filmi/

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.