Cruella’nın karakter posterleri yayımlandı

cruella

Dodie Smith’in 1956 çıkışlı 101 Dalmaçyalı romanında tanıtılmış olan Cruella de Vil karakterine dayanan suç-komedi türündeki Cruella filminin karakter posterleri, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Bir araya getirdiği isimler ile dikkatleri üzerine çeken film, 101 Dalmaçyalı hikayesinin canlı uyarlama versiyonu olma özelliğini taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Craig Gillespie‘in bulunduğu filmin senaryosu; Dana Fox,  Tony McNamara, Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel ve Steve Zissis tarafından kaleme alındı. Eğer bir değişiklik olmazsa film, 28 Mayıs 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

cruella

Cruella konusu

Film, 1970’lerin Londra’sında genç moda tasarımcısı Estella de Vil’e odaklanıyor. Köpek türlerinin derisine ve özellikle Dalmaçyalılara takıntılı hale gelen Estella de Vil karakterinin, Cruella olarak bilinen dehşet verici bir efsaneye dönüşmesi mercek altına alınacak.

Filmin başrolünde Estella de Vil rolü ile Emma Stone‘u göreceğiz. Aynı zamanda Stone’un yanı sıra; Emma ThompsonJoel FryPaul Walter HauserEmily BeechamMark StrongKirby Howell-Baptiste ve Jamie Demetriou gibi isimler yer almakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 37. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 37. bölüm ön izlemesi yayımlandı