chris pratt thor: love and thunder

Chris Pratt, Thor: Love and Thunder çekimleri hakkında konuştu

Bir süre önce Guardians of the Galaxy serisinin yıldızı Chris Pratt‘in, Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna dahil olduğunu öğrenmiştik. Ünlü oyuncu, yılbaşı gecesi düzenlenen bir yardım etkinliğinde yeni film hakkında konuştu.

Chris Pratt, yaptığı röportaj ile gelecek hafta Avustralya’ya gideceğini ve orada çekimlere başlayacaklarını şu sözlerle açıkladı:

“Gelecek yıl Guardians geliyor. Ve bende Thor filmi de var. Avusturalya’da, Thor’da olacağım. Bu yüzden yaklaşık bir hafta sonra Avustralya’ya seyahat edeceğim.”

chris pratt thor: love and thunder

Thor: Love and Thunder hakkında tüm bildiklerimiz

Filmin konusu ve olay örgüsü gizli tutulsa da bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre Thor: Love and Thunder, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir.

Filmin Marvel Studios prodüksiyonu zaten devam etmekteydi ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Çekimlere tekrar başlama tarihi ise Ocak 2021 olarak belirlendi. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik 11 Şubat 2022 olarak gösteriliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.