Sihirli Annem 2. bölüm ne zaman?

mm
Sihirli Annem

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Sihirli Annem, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin ilk bölümünün yayımlanmasının ardından ise ikinci bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Sihirli Annem

Sihirli Annem 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Yani dizinin 2. bölümü 8 Ocak 2021 tarihinde izleyicilere sunulacak.

Sihirli Annem konusu

Yapım, ilk olarak 2003 yılında yayımlanmaya başlayan aynı adlı dizinin bir uyarlaması olacak. Dizinin senaryosu 2003 yapımından uyarlanarak kaleme alındı. Çocuklarıyla sıradan bir yaşam süren Sadık’ın hayatı, Betüş ile tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişir. Çünkü Sadık ve çocukların bilmediği bir sır vardır. Betüş hem insan, hem de bir peridir.

Yeni versiyonun oyuncu kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Egemen Uysal, Cemre Demircan ve Eylül Ugan gibi isimler bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
chris pratt thor: love and thunder

Chris Pratt, Thor: Love and Thunder çekimleri hakkında konuştu

Sonraki
İşte Bu Benim Masalım
mm

İşte Bu Benim Masalım 2. bölüm ne zaman?