Chris Hemsworth

Chris Hemsworth, WWE efsanesi Hulk Hogan’ın biyografisinin başrolünde

Chris Hemsworth’ün yeni projesi: The Hulkster

Joker filminden sonra büyük bir başarı kazanan Todd Phillips’in yöneteceği filmde ikonik profesyonel güreşçi Hulk Hogan rolünde Marvel evreninden aşina olduğumuz Chris Hemsworth’ü izleyeceğiz.

Thor rolünü üstlenen Chris Hemsworth WWE güreşçisi Hulk Hogan rolüne bürünecek. Kısa bir süre önce vücudunu geliştirmek için daha sık spor yapmaya başladığını açıklamıştı. Daha sonra ise WWE güreşçisi Hulk Hogan rolüne hazırlık içinde olduğundan dolayı spora ağırlık verdiğini açıkladı.

Chris Hemsworth

Ünlü aktör verdiği bir röportajda proje ile ilgili şunları söyledi:

Tahmin edebileceğiniz gibi, rol için hazırlık inanılmaz fiziksel olacak. Daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir beden giymem gerekecek, Thor için giydiğimden bile daha fazlası demek bu.

Oyuncu ayrıca güreş dünyasını yoğun bir şekilde araştırmayı ve saçlarını parlak olacak şekilde sarı rengine boyamayı düşünüyor.

Netflix aracılığıyla piyasaya sürülecek olan The Hulkster, 80’lerde geçecek ve Hulk Hogan’ın dünyanın en popüler güreşçilerinden birine yükselmesini anlatacak. Hemsworth dışında, resmi oyuncu kadrosu henüz belirlenmedi.

Vuela alto Thor: Chris Hemsworth terminó su contrato con Marvel ...

Chris Hemsworth’ü tekrar Thor olarak görecek miyiz?

Ayrıca ünlü oyuncu hakkında merak edilen en büyük şeylerden biri de tekrar Thor rolünde karşımıza çıkacak mı? sorusu. Ünlü oyuncu, Marvel Sinematik Evreni’nde Thor rolünü, Taika Waititi’nin Thor: Love and Thunder filminde canlandıracak. Love and Thunder Koronavirüs nedeniyle ertelendi ve yeni bir tarih henüz açıklanmadı. Ancak, filmin en geç 11 Şubat 2022’de seyirci ile buluşması bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.