Excuse Me I Love You

Ariana Grande belgeseli Excuse Me I Love You fragmanı

Ariana Grande, yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir belgesel çıkıyor. Belgesel film, Koronavirüs salgını sırasında evde sıkışmış izleyicilere sunulacak.

Grande, haberi ve belgeselin ilk afişini resmi sosyal medya hesabından “21 Aralık’ta dünyanın en tatlı dünya turu, kapanışından bir yıl sonra sizin için evinize geliyor.” notu ve daha sonrasında yapmış olduğu duygusal açıklama ile takipçilerine duyurdu.

1 saat 37 dakika uzunluğunda olacak belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “Gaga: Five Foot Two” ve  “Shawn Mendes: In Wonder” da dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Excuse Me I Love You

Excuse Me I Love You konusu

Belgesel film, Ariana Grande’nin 2019 yılında yapmış olduğu Sweetner dünya turundan canlı performans görüntüleri ve kamera arkasında yaşanan olaylar başta olmak üzere şarkıcının hayatından birçok görüntüyü izleyicilere sunacak. Excuse Me I Love You, 21 Aralık 2020 tarihinde tüm dünya ile aynı zamanda Netflix arşivindeki yerini alacak.

Belgesel filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.