Fate: The Winx Saga ne zaman çıkacak?

mm
Fate: The Winx Saga

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyuruldu. İlk çıktığı günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenen dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise merakla bekleniyor.

Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga dizisi ne zaman başlayacak?

Bugün dizinin Netflix tarafından yayımlanan fragmanı, aynı zamanda dizinin çıkış tarihini de duyurdu. Dizinin ilk sezonu, 22 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Fate: The Winx Saga konusu

6 bölümlük dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

Daha önce Chilling Adventuras of Sabrina dizisinde yer alan Abigail Cowen, dizide Bloom karakterine can verecek. Stella karakterini Hannah van der Westhuysen, Aisha karakterini Precious Mustapha, Terra karakterini Eliot Salt, Musa karakterini Elisha Applebaum canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Greenland
mm

Greenland filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
Don't Look Up
mm

Chris Evans, Don’t Look Up kadrosuna katıldı