akıncı

Akıncı 3. bölüm fragmanı yayımlandı

1 Ocak günü ilk bölümü ile ekran karşısına çıkan Akıncı dizisinin 3. bölüm ilk fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dizinin başrollerinde; Kış Güneşi, Şeref Meselesi, Sevimli Tehlikeli gibi yapımlarda boy göstermiş Şükrü Özyıldız ve Fi, Tatlı Küçük Yalancılar, Hadi Be Oğlum gibi yapımlarda bulunmuş Büşra Develi yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; Yıldıray Şahin, Tolga Tekin, Didem İnselel gibi isimler de bulunuyor.

akıncı

Akıncı 2. bölümünde neler oldu?

Köksal ve adamları, Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip içindeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı, olay yerine giderken kendisi için kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini güçlendirmek ister. Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır ancak eylemi haber alır almaz olay yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi sorunsuz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.